Засідання комісії

Дата: 13.01.2022 15:21

Сьогодні у Богуславській міській раді проходило засідання комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, комунальної власності і ЖКГ, на якому члени комісії розглянули два питання.

Зокрема, вирішили внести на розгляд сесії питання внесення змін до рішення Богуславської міської ради «Про передачу комунального майна (частини приміщення) в оперативне управління соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету Богуславської  міської ради Київської області», включивши до переліку об’єктів, що передаються в оперативне управління соціально-гуманітарному управлінню виконавчого комітету два кабінети в приміщенні по вул. Шевченка, 40.

Також розглянули питання передачі в оренду без проведення аукціону службового приміщення для постійного робочого місця помічника-консультанта – громадської приймальні народного депутата України Колюха Валерія Вікторовича за адресою: вул. Острів, 2, м. Богуслав.