ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань щодо перенесення пам’ятки монументального мистецтва «Пам’ятник Марині Гризун»

Дата: 17.01.2022 11:07

Відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повідомляємо про проведення громадських слухань 31 січня 2022 року о 17.30 год., глядацька зала БККЗ «Будинок культури», м. Богуслав, вул. Острів, 2.

Питання, яке виноситься на громадські слухання:

«Про перенесення пам’ятки монументального мистецтва «Пам’ятник Марині Гризун» зі скверу по вул. Корсунська, 2 до місця розташування Братської могили де вона й похована».

Ініціатор проведення громадських слухань: ініціативна група по проведенню громадських слухань «Про перенесення пам’яток історії зі скверу по вул. Корсунська, 2», яка зібрала 113 підписів громадян, що підтримують проведення громадських слухань.

Нагадуємо, що учасниками громадських слухань можуть бути всі дієздатні особи, яким виповнилося 18 років та зареєстровані в місті Богуслав.

Перед початком слухань о 17.00 год. 31 січня 2022 року у фойє БККЗ «Будинок культури» проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта (у разі, якщо особа реєструється за ID паспортом, обов’язкова наявність витягу про реєстрацію) або документа, який тимчасово посвідчує особу, з вказівкою прізвища, імені і по батькові, року народження, місця проживання.