Вирощування лікарських рослин як бізнес
Дата: 07.02.2022 14:07
Кількість переглядів: 763
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/9e67e4743fd7d7a189f680a035d06a75.jpg)
Минулої п’ятниці у міській раді обговорювали можливість вирощування лікарських трав у рамках програми «Підтримки малого і середнього підприємництва», запросивши експерта Олександра Губарьова, заступника голови Асоціації виробників лікарських рослин в Україні.
Що потрібно, аби поставити бізнес «на ноги», де купити насіння чи посадковий матеріал, і найголовніше, де реалізувати — ці та інші питання цікавили жителів громади, які прибули на зустріч разом із старостами округів. Погоджуючись із думкою фахівця, що цей бізнес — надзвичайно перспективний і не дуже затратний, все з острахом ставляться до новацій.
Ще одним важливим моментом є вирощування лікарських рослин не в поодиноких господарствах, а створення в громаді цілого осередку, який привабить до себе оптових виробників сировини для фармацевтичної чи косметичної галузі.
То чи «зрушить» з місця цей бізнес — покаже час. Протягом місяця зацікавлені жителі громади можуть звертатися до своїх старост чи напряму до відділу економіки у міській раді, де зможуть отримати вичерпну інформацію.
« повернутися