Про створення символіки Богуславської громади

Дата: 10.02.2022 11:50

25 січня на засіданні виконкому міської ради було прийнято рішення про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки — логотипу, прапора і герба Богуславської міської територіальної громади, в якому було прописане Положення про проведення конкурсу та затверджений склад організаційного комітету (детальніше з рішенням можна ознайомитись за посиланням https://boguslavska-gromada.gov.ua/docs/1159596/).

Вчора, 9 лютого, члени організаційного комітету провели робоче засідання, де висловлювали свої пропозиції та обговорювали зміни до Положення: оголосити конкурс з 1 березня терміном на 3 місяці у трьох номінаціях; обрати 3 варіанти символіки та провести голосування, обравши найкращу; встановити призовий фонд; встановити анонімність автора, аби голосували за роботу, а не за людину; встановити 100-бальну шкалу оцінювання; та прописати у Положенні пункт про те, що конкурс може бути продовжено або й відмінено в разі, коли не знайдеться достойної пропозиції.

Всі ці та інші зміни до Положення про конкурс на створення офіційної символіки Богуславської громади будуть представлені на засіданні виконкому, яке відбудеться 24 лютого 2022 року.