Наше єднання – найкраща зброя!
Дата: 16.02.2022 11:10
Кількість переглядів: 632
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/f7e32a358faf4886a35de4b5927515e1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/5cb41e7708be07439e9ffa574895a649.jpg)
День 16 лютого відтепер став не тільки днем виконання заходів за указом Президента, а й днем фактичного єднання суспільства, коли всі можуть відчути плече, лікоть, спину один одного. Це день справжнього згуртування з метою відстояти свою суверенність та прагнення жити в мирі.
Жителі Богуславської громади не втрачають оптимізму й вірять, що все буде — Україна!
« повернутися