Звіт за 2021 рік депутата Богуславської міської ради від політичної партії «За майбутнє» Унгуряна Сергія Івановича

Дата: 22.02.2022 08:40

Голова фракції «За майбутнє» Богуславської міської ради. У фракції 3 депутата. Фракція входить в коаліційну більшість. Член бюджетної комісії. За 2021 рік прийняв участь у всіх 26 пленарних засідань міської ради. Прийняв участь у роботі всіх 20 бюджетних комісій ради. Основним напрямком своєї депутатської діяльності вважаю наповнення бюджету громади, фінансування та розвиток медичної галузі та фізичної культури і спорту Богуславської ОТГ.Постійно проводжу зустрічі з мешканцями гомади, допомогаю у вирішення їх соціально-побутових проблем.

Було реалізовано 4 місцевих ініціатив. Зроблено 2 депутатських звернень та 1 депутатський запит. Внесено 4 проєкта рішень, прийнятих Богуславською міською радою.

Працюю на посаді директора КНП БМР «Богуславська центральна лікарня». На громадських засадах є головою ГС «Богуславська районна федерація футболу», член виконкому Київського об’єднання асоціацій футболу, організатор та член правління ОСББ “Трибуд».