Про облік внутрішньо переміщених осіб

Дата: 04.03.2022 11:14

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

БОГУСЛАВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04 березня 2022 року                                                                                           № 45

Про забезпечення обліку внутрішньо

переміщених осіб на території

Богуславської міської територіальної громади

З метою обліку внутрішньо переміщених осіб через військову агресію Російської Федерації проти України, з урахуванням розпорядження голови Обухівської районної військової адміністрації № 16 від 02.03.2022 «Про реєстрацію внутрішньо переміщених осіб призовного віку на території Обухівського району Київської області», керуючись Законами України «Про правовий режим воєнного стану, «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету міністрів України № 207 від 02.03.2016 року «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»:

1. ДОРУЧИТИ адміністраторам відділу «Центр надання адміністративних послуг» та старостам виконавчого комітету Богуславської міської ради:

1.1. здійснювати облік внутрішньо переміщених осіб на території Богуславської міської територіальної громади згідно Додатку 1.

1.2. повідомляти внутрішньо переміщеним особам призовного віку про необхідність пройти реєстрацію в четвертому відділенні Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

2. Оприлюднити розпорядження в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ГОГУЛЮ Олександра.

Міський голова                                                                  Віталій ХОМЕНКО