Великодні передзвони задля любові, злагоди та МИРУ
Дата: 02.04.2022 09:37
Кількість переглядів: 1338
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/0b717fca77525ce197512d8d71548b0b.jpg)
До відома богуславців та тимчасово переміщених осіб!
В рамках Всеукраїнської акції «Разом до ПЕРЕМОГИ!» на території міста з 04 квітня 2022 року відкриваються центри психоемоційного розвантаження. В квітні дані центри будуть працювати під гаслом «Великодні передзвони задля любові, злагоди та МИРУ!»
Всім бажаючим безкоштовно будуть запропоновані творчі майстер-класи з різних видів мистецтва, на яких ви зможете відкрити для себе нові можливості в пізнанні та збереженні нематеріальної культурної спадщини українського народу та познайомитися з цікавими особистостями Богуславщини.
Радо чекаємо вас на виготовленні «Українського сувеніру» з бісеру, глини, пластику, «Малюнок для українського солдата», «Лист в майбутнє», «Іграшка-мотанка», а також на пізнавальних літературно-музичних заходах.
Відвідування майстер-класів неповнолітніми ОБОВ’ЯЗКОВО в супроводі дорослих представників.
« повернутися