Великодні передзвони задля любові, злагоди та МИРУ

Дата: 02.04.2022 09:37

До відома богуславців та тимчасово переміщених осіб!

В рамках Всеукраїнської акції «Разом до ПЕРЕМОГИ!» на території міста з 04 квітня 2022 року відкриваються центри психоемоційного розвантаження. В квітні дані центри будуть працювати під гаслом «Великодні передзвони задля любові, злагоди та МИРУ!»

Всім бажаючим безкоштовно будуть запропоновані творчі майстер-класи з різних видів мистецтва, на яких ви зможете відкрити для себе нові можливості в пізнанні та збереженні нематеріальної культурної спадщини українського народу та познайомитися з цікавими особистостями Богуславщини.

Радо чекаємо вас на виготовленні «Українського сувеніру» з бісеру, глини, пластику, «Малюнок для українського солдата», «Лист в майбутнє», «Іграшка-мотанка», а також на пізнавальних літературно-музичних заходах.

Відвідування майстер-класів неповнолітніми ОБОВ’ЯЗКОВО в супроводі дорослих представників.