Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене майно

Дата: 05.04.2022 09:02

Кабінетом Міністрів України 26.03.2022 ухвалено постанову № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» (https://cutt.ly/yD7pKAx), якою запроваджено збір та облік інформації про пошкоджене та знищене внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, нерухоме майно громадян України.

Зазначеною постановою затверджено Порядок подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації, який визначає умови, механізм та процедуру подання такого повідомлення.