Про заборону відвідування лісів

Дата: 10.05.2022 15:57

Шановні жителі та гості Богуславської громади !

Богуславська міська рада нагадує, що відповідно до наказу начальника Обухівської районної військової адміністрації від 20.03.22 №78 «Про заборони відвідування лісів і в’їзд до лісів Обухівського району Київської області» та розпорядження Богуславського  міського голови  від 20.03.2022 № 63 «Щодо заборони відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Богуславської міської громади», з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків діє заборона на відвідування лісів Богуславської громади населенням і в’їзд до них транспортних засобів  та іншої самохідної  техніки у період воєнного стану.