Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 10.06.2022 10:50

Сьогодні в усіх навчальних закладах Богуславської громади для учнів і вчителів лунає останній дзвоник. Не так ми його уявляли собі, були інші мрії, плани, але війна внесла свої корективи.
         Але, як і завжди, останній шкільний дзвоник – це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки. Україні сьогодні, як ніколи, потрібні роботящі руки, розумні голови, дбайливі господарі. Нехай же чекають вас попереду, дорогі випускники, нові вершини та нові досягнення!
         Низький уклін вам, дорогі освітяни, вихователі та наставники. Вітаємо і батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
         Бажаємо всім найскорішої перемоги, віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у ваших родинах.

Міський голова, Віталій ХОМЕНКО.