ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !!!

Дата: 16.06.2022 09:51

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ !

15.06.2022 року було виявлено прикрі факти махінацій з незаконного заволодіння коштами в значних розмірах.

Суб’єктам господарювання на додаток-меседжер у вайбер надходив підроблений лист за підписом міського голови з проханням перерахувати кошти, необхідні для придбання військової амуніції для наших воїнів-земляків. Після цього телефонували на вайбер, представлялися секретарем ради і просили перерахувати кошти. Для переконання «жертви» — під час дзвінка по вайберу на екрані висвітлюється фото секретаря ради.

За даним фактом поліція проводить розслідування.

Вкотре просимо виявляти пильність та у разі отримання подібних звернень уточнювати інформацію за телефонами 098-493-27-51, 5-34-54, 5-11-73 або ж безпосередньо в керівництва міської ради.