З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 16:08

Шановні жителі Богуславської громади!
Щиро вітаю вас з державним святом — Днем Конституції України!
Прийняття Основного Закону України стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави, сприяло створенню могутньої основи для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови суспільства, що стали особливо важливими в час, коли ворог вирішив нас їх позбавити. І сьогодні українські солдати стоять на сторожі всіх принципів людства, що прописані в Основному Законі держави.
Бажаю, насамперед ЗСУ, найскорішої перемоги та всім - нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови заможної демократичної України. Щиро зичу вам доброго здоров'я, родинного благополуччя та життєвих гараздів!
     Міський голова — Віталій Хоменко.