ВЛАСНИЙ ДІМ

Дата: 06.07.2022 10:28

Програма ”ВЛАСНИЙ ДІМ” !

Згідно з умовами Програми, мешканець села чи селища, який хоче збудувати або придбати житловий будинок, може взяти кредит під 3% річних на 20 років, але не більш як до досягнення пенсійного віку. Для молодих сімей (до 35 років) – термін кредитування становить до 30 років.

У межах програми для багатодітних сімей, учасників АТО та переселенців надаються додаткові пільги. Граничний розмір кредиту – 400 тисяч гривень:

- до 400 тис. грн. – для нового будівництва;

- до 250 тис. грн. – для реконструкції житлового будинку, добудови незавершеного будівництвом житла;

- до 300 тис. грн. – для придбання житла;

- до 100 тис. грн – для спорудження інженерних мереж, підключення їх до існуючих комунікацій.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись в відділ економіки Богуславської міської ради, або за телефоном 068-040-53-19 в робочий час.

Термін подачі заявок — до 12.07.2022 до 15-00.