ДТЕК Київські регіональні електромережі змінив графік планових ремонтів задля комфорту проходження вступної кампанії 2022

Дата: 25.07.2022 16:30

Оператор системи розподілу ДТЕК Київські регіональні електромережі скоригував графік проведення планових робіт з 25 липня по 5 серпня 2022 року для того, аби навчальні заклади, де у ці дні відбувається національне мультипредметне тестування (НМТ), були забезпечені безперебійним електропостачанням.

ДТЕК – надійна та відповідальна компанія, яка піклується про своїх клієнтів і розуміє, що безперебійне електропостачання до закладів освіти, де наразі відбувається НМТ дозволить без перешкод провести вступну кампанію 2022. Адже тестування відбувається в комп’ютерному форматі і для роботи техніки потрібна напруга. Тому ми коригуємо графік планових робіт на період з 25 липня по 5 серпня: планові роботи для посилення інфраструктури мереж за адресами тимчасових екзаменаційних центрів (шкіл та вузів) не проводитимуться – світло для цього не відключатиметься.

У зв’язку з воєнним станом у країні та згідно з постановою регулятора, компанія тимчасово закрила доступ до інформації про відключення та терміни відновлення електропостачання на сайті компанії. Графіки відключень спеціалісти компанії повідомляють місцевим громадам та військово-цивільній адміністрації.

Дізнатися інформацію про причину відключення світла можна за допомогою зручних дистанційних сервісів:

·   чат-бот у Viber та Telegram (або в рядку пошуку вводьте «ДТЕК Київські регіональні електромережі»);

·   мобільний додаток «Мережі онлайн» (завантажуйте додаток в AppStore або Google Play Market);

·   сторінку у Facebook;

·  кол-центр за номерами (067/099/093) 495 70 40, (044) 459 07 40.