Спека несе й загрозу лісових пожеж

Дата: 02.08.2022 09:21

Разом із спекою на території Обухівського району прийшла й загроза лісових пожеж.

Лише з початку року в районі трапилось 279 пожеж в екосистемах. Для забезпечення контролю за станом пожежної безпеки у лісах та екосистемах 01 серпня 2022 року рятувальники Обухівського району спільно з представниками лісництва ДП «Богуславський лісгосп» провели профілактичне відпрацювання лісового масиву. Під час заходу організатори особливу увагу приділяли місцям, що розташовані неподалік річок та озер, адже саме там найчастіше облаштовують місця для відпочинку. Крім того, активна інформаційна робота серед громадян проводиться  і самими лісниками шляхом встановлення поблизу лісових масивів стендів наочної агітації.

Вадим Волошин, провідний інспектор ВЗНС Обухівського РУ.