Пилова буря дісталася Богуслава

Дата: 22.08.2022 20:34

Увага !!!
Повідомляємо, що причиною виникнення атмосферного явища, яке супроводжується погіршенням якості повітря, було спричинено переміщенням повітряних мас пилу з південно-східного напрямку із-за меж нашої громади.
       За інформацією директора Миронівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний Лабораторний Центр Держсанепідслужби України» Бабія С. С., перевищеня ГДК речовин, за яким здійснюється спостереження, на території регіону — не виявлено.
      Рекомендовано обмежити перебування на вулиці, зачинити у помешканнях вікна та споживати багато води.
       Наразі спеціалістами установи проводиться посиленний моніторинг якісті повітря. В разі погіршення ситуації буде повідомлено.

Петро ПИДЮРА, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку,екології  та використання земель с/г призначення.