Зі святом Державного Прапора, громадо!
Дата: 23.08.2022 07:07
Кількість переглядів: 458
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/1f61c2022bb4cc4a4a9612ff350e7cfb.jpg)
23 серпня, напередодні Дня Незалежності, ми вшановуємо один з трьох символів суверенітету нашої держави – Державний Прапор України. Синьо-жовтий стяг уособлює нашу незалежність, є історичною пам’яттю та гордістю народу.
Державний Прапор став особливо важливим в останні місяці: з ним ідуть в бій наші доблесні солдати, захищаючи незалежну Україну від ворожої орди, його гордо розправляють у кожному звільненому населеному пункті.
Бажаємо, насамперед, миру й перемоги, злагоди, сил та натхнення! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – найскорішої перемоги та процвітання соборної, вільної, неподільної і могутньої України. Миру і процвітання нашій Державі!
« повернутися