29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави

Дата: 29.08.2022 07:39

Символікою цього дня є квітка соняшника, адже в серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Війна триває, і від початку повномасштабного вторгнення наша громада втратила чимало своїх жителів. Ці втрати — не відшкодувати й не повернути. Ми пам'ятаємо кожного!

Тож у цей день висловлюємо щирі співчуття родинам, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

Перемога буде за нами! Слава Україні!

Міський голова — Віталій Хоменко.