10 вересня — День фізичної культури і спорту!

Дата: 09.09.2022 10:25

Шановні спортсмени, тренери, фізкультурники та ветерани  фізкультурного руху  Богуславської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здорових, цілеспрямованих людей!

Без сумніву, саме фізично і духовно розвинені люди завжди були опорою суспільства, його рушійною силою. А сьогодні, коли країни виборює свою свободу, багато професіоналів у галузі спорту і тих, хто просто не уявляє свого життя без фізичного розвитку, стоять у єдиному строю, захищаючи свої родини і Україну.

Наша громада завжди славилась своїми спортивними талантами, і ми пишаємося їх досягненнями. Достойно зарекомендувавши себе в змаганнях на різних рівнях, наші спортсмени гідними перемогами здобули славу для себе, з честю продовжуючи традиції з виховання здорового молодого покоління.

Тож в цей день щиро бажаємо  усім, насамперед, миру, міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості та підкорення нових спортивних висот!

З найкращими побажаннями — міський голова Віталій Хоменко.