17 вересня — День рятувальника!
Дата: 16.09.2022 12:29
Кількість переглядів: 162
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/f7642f45ac379e3c63ab4b9aa25d44fb.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/4a479d164a29486bffe42d4b80d2624f.jpg)
День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він якнайкраще відображає нелегкі будні рятувальників.
Напередодні професійного свята міський голова Віталій Хоменко привітав співробітників Богуславської 13-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС та побажав, щоб їх мужність, доблесть, безкорисливе прагнення допомогти були винагороджені визнанням і вдячністю.
— Уклін вам до землі за те, що ви стоїте на сторожі нашого спокою, а ще побажання миру та спокійних трудових буднів. Нехай буде в житті поменше надзвичайних подій і ситуацій, а побільше радісних подій, що запам'ятовуються, — наголосив голова громади.
« повернутися