17 вересня — День рятувальника!

Дата: 16.09.2022 12:29

День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. Їхній девіз — «Запобігти. Врятувати. Допомогти.». І він якнайкраще відображає нелегкі будні рятувальників.

Напередодні професійного свята міський голова Віталій Хоменко привітав співробітників  Богуславської 13-ої державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС та побажав, щоб їх мужність, доблесть, безкорисливе прагнення допомогти були винагороджені визнанням і вдячністю.

— Уклін вам до землі за те, що ви стоїте на сторожі нашого спокою, а ще побажання миру та спокійних трудових буднів. Нехай буде в житті поменше надзвичайних подій і ситуацій, а побільше радісних подій, що запам'ятовуються, — наголосив голова громади.