ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ – СВЯТО МИЛОСЕРДЯ ТА ДОБРОТИ 30 вересня в Україні відзначають День усиновлення.

Дата: 30.09.2022 10:42

Це день є вшануванням прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, педагогів, лікарів, усіх, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Це день тисяч дітей, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, батькам-вихователям! Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні.

Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця! Зичимо всім здоров’я, добра та благополуччя!