З днем захисників і захисниць України, Покровою і Днем козацтва!

Дата: 14.10.2022 07:56

Дорогі захисники і захисниці України, вірні сини і доньки нашої незламної держави, славні нащадки козацького роду!

Сьогодні день, коли слова вітань набувають особливого значення, адже ви тримаєте небо над Україною, щодня бороните рідний край від ненависного ворога. На превеликий жаль, є втрати, і нам доводиться проводжати в останню дорогу наших земляків.

Дорогі захисники і захисниці, ви – не самі на полі бою. З вами – кожен українець, у вас – найміцніший тил, сильний своїми любов’ю, подякою і підтримкою не лише близьких, а часто зовсім незнайомих людей.

Ми свято віримо, що незабаром у всіх українських містах і селах замайорить наш жовто-блакитний Прапор, символізуючи перемогу, яку ціною власного життя виборюєте саме ви!

Тож вітаю із Днем захисника України усіх, хто носить це високе звання! Бережіть себе та рідну землю! Нехай свята Покрова, день якої відзначається теж сьогодні, захистить від ворога та подарує вам, вашим рідним і близьким міцне здоров'я та довголіття!

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.