Обговорювали генеральний план м. Богуслав та пріоритети розвитку громади

Дата: 26.10.2022 10:20

25 жовтня 2022 року в приміщенні Богуславської міської ради відбулась робоча зустріч з питання погодження проєктних рішень «Генерального плану і плану зонування (у складі Генерального плану) м. Богуслав Обухівського району Київської області». Розробниками генерального плану ТОВ «Укргруппроект» представлено проектні рішення, які були розглянуті спеціалістами управлінь, відділів, представниками комунальних та містоутворюючих підприємств, надані відповідні зауваження та пропозиції.

Цього ж дня відбулося засідання робочої групи з питання обговорення загальних пріоритетів розвитку Богуславської територіальної громади для розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Богуславської територіальної громади.