З професійним святом!

Дата: 06.11.2022 10:41

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери!
Кажуть, добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя, даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує.
Сьогодні ми вітаємо вас, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для працівників відділу соціального захисту соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету міської ради, Центру надання соціальних послуг. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою, а останніми місяцями - ділитися останнім з людьми, які опинились далеко від своїх домівок, які втратили все.  Але ваших великих сердець вистачає для всіх, бо недаремно ви обрали таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію.
Тож хочу побажати усім, насамперед, миру, міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту.

З повагою, міський голова Віталій Хоменко.