З Днем працівників культури та майстрів народної творчості!

Дата: 09.11.2022 07:45

У середу, 9 листопада, в Україні святкують Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва і День української писемності та мови.

Шановна українська культурно-мистецька родина!

Щиросердно вітаю кожного з вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва, який відзначається разом із Днем української писемності та мови.

Саме працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, об'єднувати українців навколо спільних цінностей та ідеалів.

Незважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою культури, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до народного мистецтва, звеличуєте рідну Україну, примножуєте її творчі досягнення та духовні скарби.

Низький уклін вам за цю найблагороднішу справу!

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду, а цей день відгукнеться у ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Нехай втілюються у життя ваші мрії і сподівання, а гармонія і краса, яку ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру.

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.