Чи варто святково наряджати ялинку у Богуславі під час війни? Рішення — за громадою!

Дата: 01.12.2022 10:38

Тема встановлення новорічних ялинок на головних площах міст України цього року обговорюється мало не щодня. Частина українців виступає із заявою про те, що новорічна ялинка під час війни – це неприпустимо і затратно, інші ж вважають, що ошатні ялинки потрібні, бо під час війни — не їм, а дітям — хочеться свята.

Тож, цю тему ми вирішили винести на обговорення громадськості. Просимо жителів громади взяти у ньому участь, аби вирішити «долю» новорічної ялинки у Богуславі.

«Чи варто наряджати ялинку на центральній площі Ярослава Мудрого у місті Богуслав?»

Просимо дати відповідь: «так, варто» чи «ні, цього року не варто».

Триватиме обговорення з 2 по 11 грудня. Вже 12 грудня ми опублікуємо результати обговорення на офіційному сайті громади та Фейсбук-сторінці.

Наперед зауважимо: йдеться про прикрашену ялинку, але без ілюмінації, враховуючи енергозберігаючі заходи для підтримки енергетичної системи країни.

Щоб взяти участь в опитувальнику, переходьте за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjFPCItsZ9Pj2xadZuWZWFeje0XdXN_17oPems6BJrfOUnrQ/viewform