Розробка Богуславського родовища граніту

Дата: 20.12.2022 08:59

Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля "Розробка Богуславського родовища граніту (ділянка Мисайлівська)"

До виконавчого комітету Богуславської міської ради надійшов звіт з оцінки впливу на довкілля «Розробка Богуславського родовища граніту (ділянка Мисайлівська). Оголошення про початок громадського обговорення розміщено в адміністративному приміщенні за адресою: м. Богуслав, вул. Франка Івана, 4 на інформаційному стенді.

Ознайомитися із «Звітом з оцінки впливу на довкілля» можна, звернувшись до відділу з питань земельних відносин (каб. 107) виконавчого комітету Богуславської міської ради.

Петро ПИДЮРА, головний спеціаліст відділу з питань земельних відносин.