З Різдвом!

Дата: 25.12.2022 09:33

Святкування Різдва 25 грудня часто пов'язують із католицизмом, а 7 січня — з православ'ям. Але насправді дата святкування у всіх однакова, різниця лише у системі літочислення.
Різдво 25 грудня відзначають християни західного обряду за традицією в колі сім'ї, в компанії дорогих людей.
Це родинне свято, адже збирає в єдине рідних і близьких, Різдво зігріває серця людей і вказує шлях до довіри, взаємоповаги і правди. Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає нам про людяність та принесе довгоочікуваний мир і спокій.
Із сердечною теплотою бажаємо всім міцного здоров'я, добробуту, сімейного тепла, добрих і вірних друзів на життєвому шляху, Божого благословення на нові задуми та звершення!