До нас завітала Богуславська коляда!
Дата: 26.12.2022 11:50
Кількість переглядів: 358
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/aeab761a589ac76f637de3bfb79d8d0a.jpg)
Сьогодні працівників міської ради вітали різдвяними колядками члени автентичної Богуславської коляди (працівники історії Богуславщини, місцевого радіо та члени волонтерського штабу).
Дякуємо за вітання! Бажаємо навзаєм щастя, здоров'я, достатку, а всім жителям громади — виконання найзаповітнішого бажання — перемоги над ворогом і миру рідній Україні!
« повернутися