29 січня - День пам'яті Героїв битви під Крутами

Дата: 29.01.2023 10:08

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. Подвиг студентів, які полягли у бою на Чернігівщині 1918 року, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну. Вони призупинили наступ більшовицьких військ на столицю України, що дало можливість продовжити переговори, які завершилися підписання Брестського миру.
Ця героїчна й водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи національного пробудження українців, усвідомлення нашого права жити на власній землі та святого обов’язку — боронити її.
Символічно, що саме у ці важкі для України часи, ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто сьогодні відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи.
Бажаємо героям, які сьогодні боронять країну від ворога, бути незламними, незворушно наближати перемогу та твердо вірити у краще майбутнє для України!