Щодо формування складу комісії

Дата: 30.01.2023 10:18

До виконавчого комітету Богуславської міської ради надійшло клопотання (вх. №222 від 24.01.2023р.) від адміністрації КП БМР «Богуславблагоустрій» про надання дозволу на проведення робіт щодо знесення дерев, які досягли вікової межі, аварійних та тих, що розташовані під повітряними лініями електропередач і несуть постійну загрозу обриву проводів та спричиняють перебої з подачі електрики споживачам міста Богуслава.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1045 від 01.08.2006 р. «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах», виконавчим комітетом міської ради формується склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості за участі представника Державної екологічної інспекції Столичного округу.

Петро ПИДЮРА, головний спеціаліст відділу з земельних відносин.