Піклуючись про особливих людей
Дата: 31.01.2023 14:51
Кількість переглядів: 368
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/d5b7e2399500b997786882b52367122f.jpg)
Вже неодноразово Обухівська районна військова адміністрація надає допомогу найбільш вразливим верствам населення, людям, яким, зважаючи на ріст цін та здорожчання найнеобхіднішого, живеться найтяжче.
Днями продуктові набори отримали люди з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги та перебувають на обліку комунальної установи "Центрі надання соціальних послуг" нашої громади, та сім'ї, що перебувають в складних життєвих обставинах згідно з Актами оцінок. В наборах — крупи, олія, згущене молоко, печиво тощо.
Така допомога стала можливою завдяки активній співпраці керівництва Обухівської РВА, Богуславської громади з благодійниками.
« повернутися