Піклуючись про особливих людей

Дата: 31.01.2023 14:51

Вже неодноразово Обухівська районна військова адміністрація надає допомогу найбільш вразливим верствам населення, людям, яким, зважаючи на ріст цін та здорожчання найнеобхіднішого, живеться найтяжче.

Днями продуктові набори отримали люди з інвалідністю, які потребують сторонньої допомоги та перебувають на обліку комунальної установи "Центрі надання соціальних послуг" нашої громади, та сім'ї, що перебувають в складних життєвих обставинах згідно з Актами оцінок. В наборах — крупи, олія, згущене молоко, печиво тощо.

Така допомога стала можливою завдяки активній співпраці керівництва Обухівської РВА, Богуславської громади з благодійниками.