Щоб не сталося пожежі

Дата: 28.02.2023 09:39

20 лютого фахівці Обухівського районного управління ДСНС з метою запобігання пожеж в житловому секторі провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на території одного з населених пунктів Богуславської громади.

У ході заходів особливу увагу було зосереджено на дотримані вимог пожежної безпеки при експлуатації печей на твердому паливі, заборони використання несертифікованих чи саморобних електрообігрівачів, діях під час знаходження вибухонебезпечних предметів та правилах поведінки на водоймах взимку.

Наприкінці заходу фахівці ДСНС вручили жителям населеного пункту агітаційно-застережливі друковані матеріали з відповідними правилами безпеки.