І знову палять траву...
Дата: 28.02.2023 09:41
Кількість переглядів: 238
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/0697b66b8a14ca133b5e2df1bd863e25.jpg)
19 лютого о 15:33 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загоряння трав'яного настилу в с. Чайки по вул. Урожайна.
До місця виклику направлено рятувальників 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав, які виявили, що горить трав'яний настил на площі 500 м. кв.
Пожежу локалізовано о 15:53 та повністю ліквідовано о 15:59. До гасіння пожежі залучилось 1 одиниця техніки та 4 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.
Начальник караулу 13-ДПРЧ капітан служби ЦЗ Сергій НЕСТЕРЕНКО.
« повернутися