Як правильно використовувати генератори...

Дата: 28.02.2023 09:46

14 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели інструктаж з працівниками підприємства, що розташоване на території Богуславської громади.

Фахівці ДСНС наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки у період відключення світла та закликали бути обережними при використанні генераторів чи інших альтернативних джерел енергії. Зокрема вказали, що генератор можна використовувати лише на відкритому повітрі. Також розповіли про кількість пожеж, що виникли з початку року, та причини їх виникнення, правила користування первинними засобами пожежогасіння.

Користуючись нагодою, фахівці ДСНС наголосили про порядок дій при виявленні підозрілих, вибухонебезпечних предметів та дії у разі оголошення сигналу "Повітряна тривога".

Всім проінформованим було вручено листівки застережливого характеру.