Подяка проєктній компанії м. Вільнюс…

Дата: 03.03.2023 15:47

Сьогодні відбулася зустріч голови Богуславської міської ради Віталія Миколайовича Хоменка із власниками Богуславського заводу залізобетонних конструкцій Олександром Михайловичем та Михайлом Григоровичем Сидоренками, під час якої було обговорено подальші плани щодо будівництва майбутнього житла для внутрішньо-переміщених людей в нашому місті. Як відомо, попередньо плече допомоги в цій справі підставила литовсько-фінська компанія UAB «ARCHITEKTUROS LINIA», яка погодилась на безоплатній основі передати для нашого міста готовий проєкт будівництва 6-поверхового багатоквартирного будинку. Під час зустрічі Олександр Михайлович передав міському голові підписаний із литовською стороною договір про передачу в дарунок розробленої проектної документації, а Віталій Миколайович — подяку архітекторам та проєктній компанії м. Вільнюс.