ВІТАЄМО ІЗ ЗАСЛУЖЕНОЮ НАГОРОДОЮ!

Дата: 10.03.2023 10:12

Рішенням Генеральної дирекції «Асамблея Ділових Кіл» та Науково-експертної ради Міжнародної програми «Лідери XXI століття» КНП БМР «Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги» було удостоєне нагороди «ПРОФЕСІЙНІ ДОСЯГНЕННЯ заради ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ — 2022».

Тож днями в Богуславському центрі ПМСД відбулася церемонія нагородження, на яку завітали представники влади на чолі із міським головою Віталієм Миколайовичем Хоменком.

Після слів вдячності медпрацівникам за професіоналізм і стійкість у складні часи пандемії та сьогодення, очільник громади передав директору Богуславського ЦПМСД Валентині Дмитрівні Пивовар заслужену нагороду для колективу закладу та подяки, а особисто Валентині Дмитрівні вручив орден «За громадську доблесть» із іменним посвідченням.

Вітаємо колектив КНП БМР «Богуславський центр первинної медико-санітарної допомоги» із нагородою!

До речі, тепер про наших медпрацівників центру можна прочитати статтю на офіційному сайті Лідерів XXI століття в розділі «Спільно до перемоги».