ТЕНІСНИЙ ТУРНІР — В ПАМ’ЯТЬ ПРО ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІЗ РОЗКОПАНЕЦЬ

Дата: 13.03.2023 11:09

12 березня в Богуславській громаді в «Будинку культури» пройшов Відкритий міжрегіональний турнір із настільного тенісу в пам’ять про нашого земляка, командира десантно-штурмового взводу 80-ої ОДШб, Героя України ХОМЕНКА Андрія Вікторовича, життя якого ворожа куля обірвала 3 березня 2022 року.

На спортивний благодійний захід вшанування, який відбувся за ініціативи Клубу любителів настільного тенісу та підтримки Богуславської міської ради, завітали не лише місцеві професіонали-тенісисти та любителі даного виду спорту, а й із сусідніх громад — Медвинської, Миронівської, Таращанської. Приїхали спортсмени й із Білої Церкви. Загальна кількість учасників турніру, на який запросили батьків Героя, сягнула позначки 34. Найстаршим любителем настільного тенісу під час заходу став 71-річний мисайлівчанин Володимир Манилюк.

Видовищні поєдинки, цікаві подачі, захоплююча гра — і маємо результат:

серед професіоналів-тенісистів п’єдестал переможця зайняв Олег Цебренко із Богуслава, срібна нагорода дісталась богуславцю Володимиру Ничипоренку, третє місце виборов Костянтин Деньга з Миронівки. Серед любителів І місце виборов Ігор Вергуляцький, ІІ місце посів Дмитро Юрчик, ІІІ — Юрій Деньга.

Церемонію нагородження провів батько загиблого Героя Віктор Олександрович Хоменко, староста Розкопанецького старостинського округу. Після слів вдячності за пам’ять про сина, батько Андрія вручив нагороди та грамоти від Богуславської міської ради кращим із кращих спортсменів-тенісистів, а ті, в свою чергу, передали йому зібрані під час благодійного турніру кошти, які підуть на лікування в шпиталі старшого сина Олександра, який отримав складні поранення під час захисту країни.

Низький уклін родині Віктора Олександровича Хоменка, яка виховала справжніх патріотів, захисників своєї рідної землі.

Пам’ять про загиблого Андрія, Героя України, вічно житиме в серцях земляків, а започаткований у його честь турнір із настільного тенісу керівник Клубу любителів даного виду спорту Віктор Гурелич обіцяє проводити щорічно.