ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ…
Дата: 15.03.2023 15:29
Кількість переглядів: 167
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/1c3e77a2ecbfedf38c1c97644ccfb08d.jpg)
15 березня відбулася зустріч першого заступника голови Богуславської міської ради Олександра Салати з директором Миронівської філії ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» Сергієм Бабієм щодо заходів профілактики сказу.
В ході зустрічі було вирішено вжити заходів щодо забезпечення закладів, які надають антирабічну допомогу, необхідною кількістю антирабічних вакцин та антирабічного імуноглобуліну на 2023 рік.
« повернутися