ВІТАЛИ ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 17.03.2023 11:27

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 17 березня, в КП БМР «Богуславське житлово-комунальне підприємство» відбулися урочисті збори, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, який щорічно відзначається у третю неділю березня. Представників трудових колективів житлово-комунального господарства привітали очільник підприємства Олександр Антонович Чуприна та заступник міського голови Олександр Миколайович Гогуля.

Линули вітальні слова, побажання всіх життєвих благ і мирного неба… Олександр Миколайович подякував комунальникам за затишок, тепло, воду в домівках жителів громади, адже надання їхніх якісних послуг є невід’ємною частинкою благополуччя кожного будинку в місті, та за дорученням міського голови Віталія Хоменка вручив подяки працівникам підприємства. У цей день нагороди отримали ті, хто одними із перших забезпечують наш комфорт у разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій: слюсар-ремонтник Юрій Петрович Бердило, слюсар із обслуговування та ремонту теплових мереж Богдан Олександрович Семесько, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування Олександр Муслимович Дибаєв, слюсар із обслуговування газового обладнання Юрій Васильович Хоменко, машиніст екскаватора Юрій Григорович Ляшенко, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт Ігор Дмитрович Загинайло, Сергій Володимирович Динник та Ігор Богданович Стосяк, електрогазозварник Володимир Іванович Мороз, водій Юрій Іванович Гриценюк.

Дякуємо за вашу працю й вітаємо із професійним святом!