ДЯКУЄМО ЗА ОХАЙНІСТЬ І ЧИСТОТУ ВУЛИЦЬ…

Дата: 17.03.2023 13:37

В передсвятковий день професійного свята — Дня працівників житлово-комунального господарства, подяками від голови Богуславської міської ради були нагороджені й працівники Комунального підприємства «Богуславблагоустрій», яких заступник міського голови Олександр Миколайович Гогуля привітав на робочому місці, біля «Казкового містечка». Саме працівники цієї галузі за будь-якої погоди, за будь-яких найскладніших обставин намагаються навести лад на вулицях, у парках, скверах, дворах та на прибудинкових територіях міста. Подяки від очільника громади отримали двірники: Ігнатенко Галина Іванівна, Ткаченко Світлана Іванівна, Севертока Сергій Олександрович, Павленко Олена Володимирівна, Миронівська Валентина Валеріївна, котра, до речі, наводить благоустрій в нашому Богуславі вже 25 років. Подякували нагородами за роботу й вантажнику Деркачу Анатолію Олександровичу, трактористу Кириченку Миколі Васильовичу та робітникам із благоустрою Гарназі Віталію Івановичу, Ткаченку Владиславу Володимировичу та Аштемі Богдану Миколайовичу.

Дякуємо вам за роботу на благо рідного міста та його жителів!