Вітаємо із професійним святом!

Дата: 19.03.2023 09:56

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

У цей день ми вшановуємо людей, які своєю працею забезпечують роботу підприємств, життєдіяльність територіальної громади, створюють належні умови проживання та побуту населення.

Війна, яку розпочала сусідня країна рік тому, поставила перед вами нелегкі завдання, перевіряючи на витривалість і професіоналізм. Та як би агресор не намагався втопити країну в кризу, ви справляєтесь з усім — в українців є і світло, і тепло, і вода.

Тож дякую вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення. Нехай ваша праця приносить вам радість та достаток, а жителям громади – затишок в їхніх оселях.

Бажаю вам і вашим родинам миру, міцного здоров’я і душевного комфорту.

З повагою — міський голова Віталій Хоменко.