РОБОЧА ЗУСТРІЧ
Дата: 27.03.2023 09:53
Кількість переглядів: 212
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/25299709/a47e14d51b57d90e980f27f4d4f1974b.jpg)
24 березня відбулася робоча зустріч представників Головного управління та Обухівського районного управління з першим заступником голови Богуславської міської ради Олександром Петровичем Салатою щодо створення пожежно-рятувального підрозділу для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони. Дана тема піднімається з метою підвищення рівня захищеності населення, населених пунктів і територій громади від надзвичайних ситуацій, пожеж та інших небезпечних подій.
« повернутися