«Реєстрація та застосування програмних РРО», такою була тема зустрічі за участі начальниці Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторії Підопригори та платників податків Богуславщини

Дата: 03.04.2023 09:54

Начальниця Богуславської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Вікторія Підопригора розповіла, що реєстраторами розрахункових операцій можуть бути не тільки класичні РРО, які використовуються на сьогоднішній день в торгівлі та інших галузях, але і програмні РРО (це можуть бути смартфони, планшети, ноутбуки та інші засоби). Програмне забезпечення для програмного реєстратора розрахункових операцій може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, але використовувати один ПРРО можна тільки на одному пристрої і тільки одним касиром.

Очільниця податкової наголосила, що з 1 січня 2022 року обов’язковим застосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку другої-четвертої груп, які проводять готівкові розрахунки (незалежно від отриманого доходу за попередній рік).

Також звернула увагу, що програмний реєстратор розрахункових операцій можливо зареєструвати через Електронний кабінет. Для цього необхідно за допомогою особистого ключа або інших способів електронної ідентифікації здійснити вхід до приватної частини Електронного кабінету. Для реєстрації ПРРО знайти та створити електронний документ за ф.№1-ПРРО «Заява про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій».

Вікторія Підопригора нагадала платникам, що для оперативної комунікації з бізнесом в ГУ ДПС у Київській області діє Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua,

З новинами податкового законодавства можна оперативно знайомитись, підписавшись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast

Крім того, розʼяснення також можна отримати за телефонами гарячих ліній ГУ ДПС у Київській області та у Контакт-центрі ДПС

Богуславська ДПІ ГУ ДПС у Київській області.