ЗА ОДИН ДЕНЬ — ТРИ ПОЖЕЖІ

Дата: 03.04.2023 13:20

1 квітня о 04:13 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку за адресою: м. Богуслав, вул. Корсунська.

До місця виклику було направлено черговий караул 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав, який встановив, що сталось загорання на горищі житлового будинку. Пожежу локалізовано о 04:43 та повністю ліквідовано о 05:35.

На гасіння пожежі залучалося 2 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.

Начальник 13-ої ДПРЧ 3-го ДПРЗ

ГУ ДСНС України у Київській області,

майор служби цивільного захисту

Віталій БОБОКАЛ.

***

Цього ж дня, о 15:54, до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі в с. Вільховець, вул. Корсунська.

До місця виклику направлено черговий караул 13-ої Державної пожежно-рятувальної частини м. Богуслав.

Пожежу локалізовано о 16:18 та повністю ліквідовано о 16:27.

Начальник караулу 13-ої ДПРЧ 3-го ДПРЗ

ГУ ДСНС України у Київській області,

старший прапорщик служби цивільного захисту

Ігор ФЕДОРЕНКО.

***

У вечірній час 1 квітня, о 19:57, було отримано тривожний дзвінок про загоряння трав’яного настилу на околиці с. Половецьке.

До місця виклику виїхав черговий караул 13-ої ДПРЧ м. Богуслав.

Прибувши на місце пожежі, рятувальники встановили, що сталось загорання трав’яного настилу на відкритій території.

Пожежу локалізовано о 20:21 та повністю ліквідовано о 20:28.

На гасіння пожежі залучалося 1 одиниця техніки та 3 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється.

Провідний інспектор ВОПР Обухівського РУ ГУ

ДСНС України у Київській області,

ст. лейтенант служби цивільного захисту

Денис АРТЕМЕНКО.