Богуславська міська громада
Київська область, Обухівський район

ВПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЄКТУ НАДАННЯ ОКРЕМИХ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ З ЧИСЛА ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОСІБ ІЗ ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 03.04.2023 15:25
Кількість переглядів: 270

Фото без опису

 

Урядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі — Постанова КМУ).

Постановою КМУ 248 затверджено, зокрема, Порядок реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах (далі – експериментальний проект).

Під час реалізації експериментального проекту особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб на базі Спеціалізованого Трускавецького санаторію «Батьківщина» та Спеціалізованого Миргородського санаторію «Слава» (далі — учасники експериментального проекту) будуть безкоштовно надаватись соціальні послуги стаціонарного догляду, надання притулку, підтриманого проживання та соціальної адаптації.

Оплата за надані соціальні послуги здійснюватиметься Національною соціальною сервісною службою України за рахунок бюджетних коштів.

Надання учасниками експериментального проекту соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб має розпочатися з 1 квітня поточного року.

Відповідно до Порядку реалізації експериментального проекту, затвердженого Постановою КМУ 248, органи соціального захисту населення районних у м. Києві держадміністрацій, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад:

• здійснюють виявлення та оцінювання потреб у наданні окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах;

• ознайомлюють осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, з можливістю та умовами отримання соціальних послуг, які надаються учасниками експериментального проекту, та у разі їх згоди на отримання соціальних послуг надсилають Нацсоцслужбі запит щодо наявності в учасників експериментального проекту вільних місць.

За детальнішою інформацією та консультацією звертайтесь до відділу соціального захисту населення соціально-гуманітарного управління виконавчого комітету Богуславської міської ради або за номером телефону — 097-405-86-21.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень