Шановні жителі Богуславської міської територіальної громади!

Дата: 07.04.2023 10:11

Вітаю вас із величним і світлим святом Благовіщення Пресвятої Богородиці! Це — дуже важливе свято для віруючих людей, яке відзначається щороку в сьомий день квітня.

Саме цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Цьогоріч ми знову звертаємося до Господа та Пресвятої Богородиці з особливими молитвами та просимо про таку довгоочікувану благу вість — переможне завершення жорстокої кровопролитної війни. Просимо про здоров’я. Про відвернення бід і негараздів від нашого краю, від наших домів, від наших батьків, дітей, від рідної української землі.

Також закликаємо Господа та Богородицю дарувати Україні мир, щоб наші Герої-захисники швидше повернулися додому живими й неушкодженими.

Від щирого серця бажаю, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю. Нехай у ваших оселях завжди панує здоров’я, щастя, добробут, серце палає любов’ю, а помисли будуть щирими та добрими!

З повагою — міський голова Віталій ХОМЕНКО.