«КИПИТЬ» РОБОТА ІЗ ОБЛАШТУВАННЯ УКРИТТЯ В САДОЧКУ «МАЛЯТКО»

Дата: 07.04.2023 11:42

Сьогодні голова Богуславської міської ради Віталій Миколайович Хоменко із начальником соціально-гуманітарного управління ВК БМР Оксаною Василівною Поліщук проінспектували роботи із благоустрою та облаштування простого укриття в Богуславському ЗДО (ЦРД) № 1 «Малятко», адже маленькі вихованці із нетерпінням чекають, коли повернуться в свої групи, зустрінуться із друзями та вихователями. Під час огляду території завідуюча закладом Майя Михайлівна Сімак розповіла про внесені корективи в облаштування доріжок та вимощення навколо будівлі тротуарною плиткою, аби зручніше було дітям виходити на ігрові майданчики. Далі всі разом оглянули зроблену нову каналізацію та пройшли в підвальне приміщення, яке обладнують під сучасне просте укриття. Тут уже повністю замінено труби опалення; проведена нова вентиляція; передбачено запасний вихід, який в процесі роботи; зроблена цементна штукатурка стін, завершують заливку підлоги. Незабаром розпочнуться декоративні роботи приміщення під сучасний стиль. Щоправда, швидше завершити всі задуми трішки не дає погода.

Відразу ж на місці Віталій Миколайович як справжній господар обговорив із виконавцями робіт й процес встановлення вигідних і зручних джерел тепла та туалетів, із врахуванням усіх санітарних норм та перспектив на майбутнє, адже все потрібно зробити максимально продумано, комфортно, а головне — якісно.