«Разом до ПЕРЕМОГИ»

Дата: 09.04.2023 11:41

В суботу, 8 квітня, на стадіоні «Колос» пройшов 26-й відкритий турнір із міні-футболу, який був приурочений І річниці визволення Київщини від окупантів.

Протягом кожної гри точилася віртуозна, напружена боротьба між командами. Кожен футболіст вважав своїм обов’язком докласти максимальних зусиль для перемоги власної команди й вибороти почесний приз.

За підсумками турніру І місце зайняла футбольна команда «Тараща», ІІ— «Дейра» м. Богуслав, ІІІ —команда «ХАЛК» м. Городище.

Перед урочистою частиною нагородження спортсмени та вболівальники хвилиною мовчання вшанували Героїв, життя яких забрала війна.

Переможцям, окрім нагород, були вручені цінні подарунки від Богуславської міської ради.